Zaproszenie do wspólnego tańca poloneza na Placu Dietla w Szczawnicy

Chcielibyśmy z radością zaprosić wszystkich do wspólnego tańca poloneza, który odbędzie się dzisiaj na Placu Dietla w malowniczej Szczawnicy. Oczekujemy na pary gotowe zaszaleć na parkiecie dokładnie o godzinie 19.00.

Taniec ten, charakteryzujący się unikalnym urokiem salonowym, będzie wykonywany przez wszystkich chętnych pod okiem doświadczonego organizatora. Za stworzenie i realizację tego wydarzenia odpowiada niezrównany Zdzisław Salis, znany z roli wodzireja, animatora i konferansjera. W tym roku mamy także przyjemność świętować 25-lecie jego pracy w branży muzycznej.

Zapraszamy serdecznie zarówno turystów odwiedzających Szczawnicę jak i kuracjuszy oraz miejscowych mieszkańców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dajmy szansę pięknu poloneza aby stał się tłem niezapomnianych wspomnień oraz okazją do uczczenia 25-letniej działalności artystycznej Zdzisława Salisa.

Na tych, którzy nie mogą być z nami osobiście, czeka transmisja na żywo. Poprzez nią wszyscy będą mogli dołączyć do nas i poczuć atmosferę tego niepowtarzalnego wieczoru.