Interaktywny Wawel Truck pełen słodyczy i zabawy zawita do Piwnicznej-Zdroju podczas 14. Festiwalu Biegowego

Podczas nadchodzącego 14. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju, zaplanowano wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Jedną z nich będzie pojawienie się interaktywnego Wawel Trucka, specjalnej ciężarówki wypełnionej smakołykami. Ciężarówka będzie dostępna dla publiczności w piątek i sobotę, od godziny 11 do 19, w Miasteczku Biegowym.

Wewnątrz Wawel Trucka, dzieci będą miały okazję na niezapomniane przeżycia. Zaproponowane są m.in. różnego rodzaju gry zręcznościowe, które będą stanowiły wyzwanie dla małych zapaleńców. Dodatkowo, za pomocą okularów VR, najmłodsi będą mogli doświadczyć ekscytującej podróży wirtualnym rollercoasterem przez fabrykę czekolady. Podczas tej podróży dowiedzą się o tajnikach produkcji czekolady oraz o tym, jakie składniki sprawiają, że słodycze z Wawelu są tak wyjątkowe.

Podczas zabawy w Wawel Trucku towarzyszyć będą najmłodszym Michałki – postacie stworzone na podobieństwo jednego z najpopularniejszych produktów marki Wawel. Każda osoba odwiedzająca interaktywną ciężarówkę będzie miała możliwość zrobić sobie zdjęcie z Michałkami, które potem będzie mogła wysłać na swój adres e-mail.