Poważny incydent drogowy w Maszkowicach: pojazd uderzył w betonowe elementy

Na terenie gminy Łącko, w miejscowości Maszkowice, miało miejsce zdarzenie drogowe o poważnym charakterze. Samochód nieoczekiwanie zjechał z jezdni, trafiając w betonowe kręgi i kończąc swój bieg na boku. Pomimo dramatycznego przebiegu zdarzenia, nie odnotowano poważnych obrażeń wśród osób zaangażowanych w ten incydent.

Niespokojnie upływa długi weekend majowy na sądeckich drogach. Incydent miał miejsce 2 maja, po godzinie 18, w Maszkowicach. Kierujący Volkswagenem Golfem stracił kontrolę nad pojazdem, który następnie opuścił jezdnię i uderzył w betonowe kręgi położone na prywatnej działce.

Strażacy z Nowego Sącza, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, odnotowali, że samochód był położony na boku, poza drogą. Osoby znajdujące się wewnątrz pojazdu były w stanie samodzielnie opuścić wrak samochodu.

Ekipa karetki pogotowia, która niezwłocznie pojawiła się na miejscu zdarzenia, udzieliła pierwszej pomocy jednej z osób poszkodowanych, której dolegał ból. Mimo to, nie była konieczność przewiezienia jej do szpitala. Po przeprowadzonym badaniu, poszkodowana osoba pozostała na miejscu incydentu.