W Szczawnicy jest pierwszy pięciogwiazdkowy hotel. To Szczawnica Park!

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa piątą gwiazdkę otrzymał jeszcze przed wybuchem pandemii. Jednak dopiero teraz, gdy branża hotelarska łapie popandemiczny oddech, zaczyna mówić o tym głośno. Pieniny Grand SPA może pochwalić się pięcioma gwiazdkami i obsługą na najwyższym poziomie.

Pieniny Grand SPA wchodzi w skład Hotelu Szczawnica Park & Resort. Cały kompleks Szczawnica Park Resort &SPA znajduje się przy głównej ulicy w Szczawnicy. Ma 110 pokoi i apartamentów, a także budynki sąsiadujące. Każda na najwyższym poziomie. Ciekawostką jest basen, gdzie podczas pływania możesz słuchać swojej ulubionej muzyki.

Chociaż hotel ten otrzymał piątą gwiazdkę jeszcze przed pandemią, to dopiero teraz mówi o niej głośno. Spełniają techniczne wymagania i mają bardzo dobre opinie w wielu certyfikowanych portalach podróżniczych. Samo to jest powodem do dumy dla Szczawnicy, która może przyciągnąć turystów mających różne oczekiwania. Od kwater prywatnych, przez spa i sanatoria a na hotelach najwyższej klasy kończąc.